загрузка...
1-4 КЛАС    5 КЛАС      6 КЛАС     7 КЛАС    8 КЛАС     9 КЛАС     10 КЛАС    11 КЛАС    ЗНО    ДПА    ГДЗ    ПЕРЕКАЗИ

Головна » Файли » Бібліотека школяра » ПЕРЕКАЗИ

Шторм на морі переказ 6 клас
04 Лют 2014, 03:31
Я прокинувся вдосвіта від якогось невиразного гулу.
Кинувся до вікна. Крізь світанковий морок побачив, як гойдаються дерева під могутніми ударами рвучкого вітру. Почув, як важко й нестримно стугонить море. Уночі почався шторм.
Заснути я вже не міг. Я люблю море завжди, а надто, коли воно штормить. Одразу ж вирішив, що в школу виберуся з дому раніше, щоб ще завернути до берега та помилуватися штормом.
Ледве діждався, поки повставали тато й мама. Мама почала готувати сніданок, але мені не терпілось. Коли спішиш, то й п’ять хвилин здаються тобі вічністю.
Під яскравим ранковим сонцем, під зовсім чистим, без жодної хмаринки небом від берега і до молочно-синьої смужки небосхилу гойдалося море. Гналися одна за одною високі хвилі. Вода була в одному місці
темна, в другому — сіро-зелена, а в третьому — чорно-синя. Коли по ній пробігав дужий і пружний вітер, вона швидко міняла свої кольори. Схоже було, ніби поверхня води знизу, з самих морських глибин, освітлюється різнобарвними вогнями.
Категорія: ПЕРЕКАЗИ | Додав: Diana | Теги: я прокинувся вдосвіта, Шторм на морі переказ 6 клас, шторм на морі текст, переказ
Схожі матеріали: /
Всього коментарів: 2
1 віра   (17 Гру 2014 17:53) Спам
клас biggrin biggrin biggrin biggrin 
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]