загрузка...
1-4 КЛАС    5 КЛАС      6 КЛАС     7 КЛАС    8 КЛАС     9 КЛАС     10 КЛАС    11 КЛАС    ЗНО    ДПА    ГДЗ    ПЕРЕКАЗИ

Головна » Файли » АУДІОКНИГИ » аудіокниги для дітей українською мовою

Григорій Квітка-Основ'яненко, Конотопська відьма (2006) [MP3]
15 Вер 2012, 23:40
Григорій Квітка-Основ'яненко, Конотопська відьма (2006) [MP3]

Рік видання: 2006
Автор: Григорій Квітка-Основ'яненко
Текст читає: Василь Мазур
Жанр: повість, драматичний твір

Повість «Конотопська відьма», яка є яскравою й живою сатирою на побут козацької старшини XVIII ст. На перший погляд повість має дещо казковий сюжет, насправді ж — це цілком реалістичний твір. Цікавим є й те, що в основу «Конотопської відьми» лягли реальні події. 

Першим україномовним твором письменника була повість «Маруся». Повість «Маруся» наскрізь лірична, збудована на певній ідеалізації, багата на фольклорний матеріал та напрочуд емоційна. У центрі твору страждання молодої дівчини та її духовний світ. Ця художня лінія знаходить своє продовження і в наступних творах Квітки з народного життя — «Сердешна Оксана» та «Щира любов».
Майже усі свої п’єси Квітка написав російською мовою. З них можемо виділити дві найбільш відомі з його доробку — «Сватання на Гончарівці» та «Шельменко-денщик».
В центрі п’єси постать дурнуватого, але багатого Стецька, який хоче одружитися з красивою й розумною дівчино, яка, своєю чергою, закохана у кріпака. Фактично, це могла б бути драма, але Квітка так вдало малює художні образи та ідеалізує їх, що в результаті, усі герої приходять до щасливої розв’язки.

Зміст:
Повісті:
01. Конотопська відьма (онлайн)
02. Маруся
Драматичні твори:
03. Сватання на Гончарівці
04. Шельменко-денщик

http://www.ex.ua/view/12727964?r=46453
Категорія: аудіокниги для дітей українською мовою | Додав: EX | Теги: mp3, Квітка-Основ'яненко, слухати, аудіо, Конотопська відьма, аудіокнига, завантажити
Схожі матеріали: /
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]