Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 3768
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 376 377 »

Аудіокнига. Тореадори з Васюківки. Всеволод Нестайко mp3

Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка. «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей.

Герої цієї книги самодостатньо оминають подібні спокуси вітчизняних літературних традицій, цілком адекватно сприймаючи дійсність, що їх оточує, а оточує їх, слід визнати, дійсність чудесна й знаменита — неповторні 60-ті, з яких нашими героями, без особливого огляду на місце проживання, жадібно вичленовуються і топовий Робертіно Лоретті, і супермодне київське «Динамо», і по новій на той час відкриті «12 стільців», і не відкриті (офіційно) бітли з їхньою Yellow Submarine. 
Книга була написана у 1964-1970 роках.

View: 1 / Added by: EX / Date: Сьогодні
Comments 0

Літопис - Повість минулих літ

Якість: OGG 36 кбіт/с

Тривалість: 5 годин 16 хвилин
Читає: В. Обручов
Видавництво: "Українська аудіокнига", 2006 р.

Повість минулих літ - один з найвидатніших творів світової літератури, перша в Київської Русі пам'ятка, в якій історія держави показана на широкому тлі світових подій. У творі, який створювався в XI - на початку XIIст. Нестором літописцем та іншими ченцями, висвітлюється історія східних слов'ян та князівської влади, утвердження християнства на Русі, містяться оповіді про виникнення слов'янської писемності. Це твір, яким захоплювалося багато найвідоміших вчених, розгадуючи його прадавні таємниці.

View: 5 / Added by: EX / Date: Вчора
Comments 0

Льюїс Керрол. Аліса в Задзеркаллі (2012) [mp3]

Льюїс Керрол. Аліса в Задзеркаллі (2012) [mp3]

Разом з Алісою ми вирушимо спочатку до Задзеркальної країни, а потім до далекої Восьмої клітини; адже тільки так ми допоможемо героїні здійснити її заповітні мрію стати Королевою А проведе туди нас з Алісою сам автор Льюїс Керолл, невтомний, смішний і дивакуватий Білий Лицар з темного лісу, яким заросла сьома клітина шахівниці.

Переклад: Валентина Корнієнко 
Читає: Ірина Лановенко 
Кодек звуку: MP3 
Бітрейт: 192 кб/с 
Тривалість: 03:48:36

View: 4 / Added by: EX / Date: Вчора
Comments 0

Віктор Петров - Походження українського народу (1947) / (mp3+doc)

"Українське товариство сліпих", 1994 
Читає: Ігор Мурашко

Петров В. Походження українського народу. - К.: Фенікс, 1992. - 192с. 
Текст В. П. Петрова - с. 9-86. Передрук цієї розвідки супроводжує ґрунтовний коментар Н. Кравченко та Ю. Павленка, а також список літератури, присвячений досліджуваному питанню. В книжці репродуковано також статтю "Антропологічні особливості українського народу" (на жаль, з повторенням помилок реґенбурзького "цикльостилю" - починаючи з першого абзацу) з невеличким коментарем С. Сегеди. Завершує видання стаття С. Білоконя "Довкола таємниці" - та сама, що супроводжувала й передрук праці В. Петрова "Діячі української культури (1920-1940) жертви большевицького терору". (В'ячеслав Брюховецький)

View: 4 / Added by: EX / Date: Вчора
Comments 0

Астрід Ліндґрен - Пеппі Довгапанчоха (2005) [mp3]

Розмір: 273.58 MB 

Якість: 182 kbps vbr 
Формат: mp3 
Тривалість: 3 год. 30 хв. 
Автор: Астрід Ліндґрен 
Читає: акторка Львівського театру юного глядача, улюблениця львівських дітей – Ольга Гапа. 

В аудіокнизі «Пеппі Довгапанчоха» ви почуєте одинадцять історій про пригоди Пеппі та її друзів. 

View: 3 / Added by: EX / Date: Вчора
Comments 0
1-10 11-20 21-30 ... 3751-3760 3761-3768